... z nowym planem Metabolic Balance

Plan jest dostosowywany indywidualnie do Twoich potrzeb i oparty na naukowych faktach.

Dowiedz się w skrócie:

  • Które produkty żywnościowe są dla mnie optymalne?
  • Jak powinienem je łączyć i ile powinienem jeść?

Zdrowy metabolizm - zdrowe ciało

W skrócie: Metabolic Balance przywróci prawidłową równowagę Twojemu metabolizmowi! Oznacza to zrzucenie niepotrzebnych kilogramów i starych nawyków i wejście na nową ścieżkę życia.
Bądź zdrowy i ciesz się życiem!

Zdrowe ciał - zdrowy duch

Właściwa dieta - nie tylko dla ciała, ale także dla umysłu. Odpowiednie, korzystne pokarmy zwiększają również wydajność mózgu. Poczujesz się młodziej, sprawniej, silniej psychicznie
i dasz radę codziennym wymaganiom. Więc - żegnaj kanapo!

Sprawdzone, oparte na faktach naukowych
i potwierdzone wyniki

Program Metabolic Balance powstał w 2002 roku i od tego czasu jest stale rozwijany i optymalizowany przez naukowców. Ten program żywieniowy został opracowany w praktyce lekarskiej dra Wolfa Funfacka. Jego przeznaczeniem jest wspomaganie leczenia chorób dietozależnych w naturalny sposób. Program od lat odnotowuje sukcesy w prowadzeniu pacjentów na całym świecie. Syndrom metaboliczny, cukrzyca typu 2, nadciśnienie, otyłość, to tylko niektóre z chorób cywilizacyjnych, wynikających niewłaściwego odżywiania. Uczestnicy są też pod wrażeniem przyjemnego efektu ubocznego - skutecznej i trwałej regulacji wagi.

Pozytywne skutki uboczne - tak, proszę!

Program żywieniowy Metabolic Balance powoduje, że kilogramy szybko znikają, tworząc zrównoważoną i długoterminową regulację wagi. 
Z tegp właśbie powodu niezależne badanie uznało Metabolic Balance za jeden z najlepszych programów dietetycznych.
Jednak program może zdziałać znacznie więcej - nie tylko wyszczupla, ale także toruje drogę do zdrowia i witalności, zwłaszcza w przypadku dolegliwości związanych z odżywianiem.
Również zdrowi ludzie mogą zwiększyć swoją witalność, równoważąc swój metabolizm. Witalność i młodość - to dziś dwa ważne kluczowe słowa dla lepszej jakości życia.

Aktywuj swojego wewnętrznego lekarza

Wszystkie organizmy mają zdolność samoleczenia, powstałą w wyniku precyzyjnie dostrojonej interakcji między układem odpornościowym, nerwowym i hormonalnym. Jednak w przypadku zaburzeń metabolicznych siła samoregulacji jest często całkowicie wyłączona, co prowadzi do podatności na infekcje, zaburzenia snu, alergie, nietolerancje pokarmowe czy poważne choroby metaboliczne, takie, jak reumatyzm, dna moczanowa, cukrzyca i zespół metaboliczny.
Metabolic Balance ma regulacyjny wpływ na metabolizm. Zrównoważony metabolizm może sam wytwarzać wszystkie niezbędne hormony i enzymy, jeśli odpowiednia dieta dostarcza mu odpowiednich składników. To wzmacnia siłę samoregulacji i dostarcza ważnych impulsów do leczenia - i to właśnie aktywuje twojego wewnętrznego lekarza.

I to jest takie proste!

Plan żywieniowy Metabolic Balance oparty jest na Twoich indywidualnych danych, przekazanych w wywiadzie medycznym oraz na 36 parametrach Twojej krwi, które informują nas, jakich składników odżywczych na dziś potrzebujesz najwięcej.

Dzięki temu możemy określić, jakie produkty spożywcze przyniosą Ci największe korzyści zdrowotne. Krew ujawnia również, czy masz stany zapalne lub czy jesteś podatny na jakieś choroby. Twoje dane osobowe zawierają również więcej informacji osobistych na temat Twojego zdrowia, nawyków żywieniowych, nietolerancji pokarmowych i wiele innych.

To bogactwo danych osobowych sprawia, że ​​plan odżywiania Metabolic Balance jest wyjątkowy. Tak wyjątkowy, jak Ty.

Nie jesteś sam

Już ponad 1 milion osób z sukcesem uczestniczyło w programie żywieniowym Metabolic Balance w ciągu ostatnich 20 lat. Zostań częścią społeczności! Wartość dodana: Twój Opiekun Metabolic Balance zadba o Twoje indywidualne potrzeby i będzie Ci kompetentnie towarzyszył przez cztery fazy programu.

Znajdź swojego opiekuna!